سوالات متداول

برای خرید از سایت آرایشی یاران ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. سفارش خود را پرداخت کنید و در انتها پس از پرداخت تکمیل خرید درگاه بانک را بزنید . سفارش شما ثبت شده است و شماره سفارش برای شما پیامک میشود . در اولین فرصت ارسال شده و پیامک تاییده ارسال نیز برای شما ارسال می شود .

در فروشگاه یاران میتوانید آموزش کامل ثبت سفارش از آرایشی یاران را نیز مشاهده کنید.

خیر ، بدون عضویت هم میتوانید از سایت خرید کنید اما جهت مشاهده همه سفارش هایتان در آینده ، میتوانید در سایت عضو شوید .

خیر، متاسفانه پس از ثبت نهایی سفارش در سایت امکان تغییر آن وجود ندارد.

اما در هنگام سفارش قبل از پرداخت نهایی میتوانید آیتم ها را حذف و یا تعداد را تغییر دهید .

هزینه ارسال بستگی به میزان و حجم خرید شما دارد ،

تا 500 هزار تومان : 14 هزارتومان

500 هزارتومان تا 1 میلیون : 15 هزارتومان

1 میلیون تا 2 میلیون : 18 هزار تومان

2 میلیون تا 5 میلیون : 25 هزار تومان

ما برای مشتریان آرایشی یاران نهایت امنیت را در سفارش و پرداخت فراهم کرده ایم . استفاده از نماد الکترونیکی ، امنیت سایت توسط https ، اتصال به درگاه رسمی و معتبر بانکی از مواردی است که برای امنیت مشتری هایمان فراهم کرده ایم .

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد ، با واتساپ 09226055045 در ارتباط باشید .
 

جهت مشاهده سفارش های قبلی خود میبایست در سایت عضو باشید ، پس از عضویت تمام سفارش های شما در پنل کاربری قسمت سفارش ها قابل مشاهده می باشد .

بله شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز و تمام روز های هفته سفارش خود را ثبت کنید.حتی روز های تعطیل! رسیدگی به سفارشات در اولین زمان کاری پس از ثبت سفارش خواهد بود.

خیر، پس از ثبت سفارش، پیامکی از طرف فروشگاه آرایشی برای شما ارسال می گردد تا از روند خرید اینترنتی خود مطلع باشید. ( همکاران عزیز اسم و لینک فروشگاه یاران در پیامک های ارسال درج نمی شود )

در صورت داشتن هرگونه مشکل در کار با سایت یا ثبت سفارش از طریق شماره واتساپ 09226055045 یا صفحه بازخورد ها مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

تمامی مرسولات و سفارش های ارسالی آرایشی یاران به صورت امن و استاندارد بسته بندی می شود و توسط پست بیمه میشوند ، و درهنگام دریافت کالا میبایست از سلامت سفارش مطمئن شوید و در صورت شکستگی از بیمه پست خواستار جبران خسارت شوید .